ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Erkekler MeleK (miişş :Pp)

2 posters
    YazarMesaj
    iNaDıNa ~DeLi_ßu_KıSs~
    Aktif Üye
    Aktif Üye
    iNaDıNa ~DeLi_ßu_KıSs~

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/09/07
    Zodyak Zodyak : Başak Yılan
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 410
    Yaş Yaş : 35
    Nerden Nerden : ИعЯعУ ع :ρ
    Hobileri Hobileri : нДмßцЯGєЯ УДρмДк :Ğ
    Lakap Lakap : « тυğςє »

Erkekler MeleK (miişş :Pp) Empty
    MesajKonu: Erkekler MeleK (miişş :Pp)   Erkekler MeleK (miişş :Pp) Icon_minitime24.09.07 1:34

BİZ ERKEKLER HEP DERİZ YA " MELEK GİBİ ADAMIM BİR TEK KANATLARIM YOK" DİYE AMA KİMSEYİ İNANDIRAMAYIZ. İŞTE OKUYUNDA GÖRÜN ERKEKLERİN BİRER MELEK OLDUĞUNA İNANACAKSINIZ....

Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür. “Aman tanrım” diye bağırdığında bir peri belirir ve “Ne diye bağırıyorsun?” der.
    Ormancı baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler. Peri suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir. “Baltan bu muydu?” diye sorar. Ormancı “Hayır” diye cevaplar.
    Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. “Baltan bu muydu ?” Ormancı yine “hayır” diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. “Baltan bu muydu ?” Ormancı “evet” der.
    Ormancının dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider, baltaların üçünü de kendisine verir. Ormancı mutlu bir şekilde evine döner.

Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düşer. Ormancı “aman tanrım” diye bağırır.
    Peri yine belirir ve sorar: “Ne diye bağırıyorsun ?”
    Ormancı “karım suya düştü"der.
    Peri suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri döner. “Senin karın bu mu?” diye sorar. Ormancı “evet” der.
    Peri sinirlenmiştir, “Yalan söylüyorsun, gerçek bu değil” der.
    Ormancı “özür dilerim peri, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin, ona da hayır deseydim karımla dönecek ve herüçünü de bana verecektin. Ben fakir bir
    adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim. Jennifer Lopez’e evet dememin sebebi budur…
    1@UR
    Erkekler MeleK (miişş :Pp) Genera10

1@UR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Zodyak Zodyak : Oğlak Horoz
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6793
    Yaş Yaş : 42
    Nerden Nerden : YıKıK KeNtLi
    Hobileri Hobileri : YOQ
    Lakap Lakap : 10uR
    Ruh Hali Ruh Hali : Erkekler MeleK (miişş :Pp) Sicak10
    Takım Takım : Erkekler MeleK (miişş :Pp) Fenerb10

Erkekler MeleK (miişş :Pp) Empty
    MesajKonu: Geri: Erkekler MeleK (miişş :Pp)   Erkekler MeleK (miişş :Pp) Icon_minitime25.09.07 23:51

Waşşşşş çok acıklı, ama ben olsam 2.sinde ewet bu derdim Very Happy

Erkekler MeleK (miişş :Pp)
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » slm ben melek
    » Melek Gifleri