ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Canaydın : Özgür İrademle

YazarMesaj
    GöKYüZü
    Forum Tiryakisi
    Forum Tiryakisi
    GöKYüZü

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2627
    Ruh Hali Ruh Hali : Canaydın : Özgür İrademle Deli10
    Takım Takım : Canaydın : Özgür İrademle Galata10

Canaydın : Özgür İrademle Empty
    MesajKonu: Canaydın : Özgür İrademle   Canaydın : Özgür İrademle Icon_minitime27.02.08 17:13

Canaydın : Özgür İrademle Canaydin0712602ho8

Kulübümüzün genel kurul toplantısında yeniden aday olmayacağını açıklayan Başkan Özhan Canaydın, ''Aday olmama kararım, kendi özgür irademle verilmiş bir karardır. Onun için de ısrarla kararımın peşindeyim'' dedi. Radison SAS Oteli'nde, Futbol Federasyonu ile Kulüpler Birliği Vakfı'nın ortak toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Canaydın, yeniden aday olmama kararının nedeni konusunda şunları söyledi: ''Üç dönemdir bu görevi yaptım ve gerekli şekilde çalıştım. Seçim, hiçbir zaman problem değildir. Seçim kazanılır veya kaybedilir. Hiç kimsenin baskısı olmamıştır. Ne bir telefon edilmiştir, ne bir mektup yazılmıştır, ne de bana doğrudan 'Bu görevi bırak' denmiştir. Kendi özgür irademle verilmiş bir karardır. Onun için de ısrarla kararımın peşindeyim.''

Mevcut yönetimdeki başkan yardımcısı Adnan Polat'ın adaylığı ve kendisinin Polat'a destek verdiği yorumlarıyla ilgili soruya Canaydın, ''Galatasaray platformu geniştir. O platformun içinde genel kurul üyelerimiz en doğru olanı bulacaktır'' yanıtını verdi.
    Adnan Öztürk'ün adaylığı sorulduğunda ise Canaydın, şöyle konuştu: ''Daha açıkladı mı, bilmiyorum. Şu an açıklamış olan 3 adayımız var. Öztürk herhalde bugün, yarın açıklayacaktır. Hepsi Galatasaraylıdır, seve seve hepsine destek veririz, ama divan başkanımızın bir açıklaması var, onu bilemiyorum. Herhalde konuşacağımız çok şeyler olacak onun hakkında. Adaylığını da devam ettireceğini zannetmiyorum. Devam ederse, biz de gerektiği şekilde açıklamalarımızı yaparız.''
    -
    ''SİZİ HERKES SİZİ SEVERSE''-
    Canaydın, bir bölüm taraftarın kendisine karşı olduğu ifade edilerek, taraftara bir mesajı olup olmayacağının sorulması üzerine de şunları söyledi:
    ''Sizi herkes severse, zaten hiç iş yapmamış olursunuz. Taraftarımın belli kısmı karşı olabilir, ama bütün Türkiye sathında taraftarımızla sıcak ilişkiler içindeyim. Görevi neden bıraktığımı, neden devam etmediğimi hesap sorar gibi soranlarla karşı karşıyayım. Mailler yağıyor, bu da benim için sevinç tabii. Telefonlar yağıyor. Ben de mutlu oluyorum. Az bir çoğunluk tenkit edebilir, ama çoğunluk teşekkür ediyor, devam etmemi istiyor, üzülüyor. Galatasaray ile yaşam tarzımı şekillendirmiş bir insanım. Her türlü, Galatasaray'a hizmet edecek görevlere her zaman koşarım, bırakmam yani.''
    Görev süresi içinde kendisini başarılı bulup bulmadığı sorusu üzerine Canaydın, ''Onun muhasebesi yapılır. Ben bıraktıktan sonra Galatasaray kamuoyu onun muhasebesini yapar. O zaman siz de tatmin olursunuz'' dedi.
    Canaydın, ''Kapı açık mı? Yeniden aday olur musunuz ?'' sorusuna ise şu cevabı verdi: ''Bu Galatasaray'ın menfaati için verilmiş bir karardır. Bundan sonra daha gençlerin bu işi daha ciddi, daha hızlı yapmaları için, Galatasaray'a faydalı olmaları için verilmiş bir karardır. Kulüpler Birliğinden ayrıldığıma göre... 6 ay evvel başkan seçildiğimde, devam etmeyi düşünüyor yorumu yapıyorlardı. Bugün de ayrıldığımı deklare ettim, yorum sizin.''
    Galatasaray'ın kendisi için her zaman bir yaşam tarzı olduğunu vurgulayan Canaydın, şunları kaydetti: ''Galatasaray her zaman benim yaşam tarzımdır. Onun için hiçbir şey değişmez. Başkanlık çok önemli bir makamdır, onurlu bir makamdır. Ben onu hiçbir zaman, hiçbir yere teslim etmedim. Yalnız genel kurulu üstün gördüm. Galatasaray terbiyesi budur. Hiçbir zaman sokağa teslim etmedim, taleplere karşı çıktım. Galatasaray Genel Kurulu çok önemli bir organdır. Ben de ona layık olmaya çalıştım. Daha önceki görevlerim var. İkinci başkanlıklarım, başkan yardımcılıklarım var. Tarzım hiç değişmedi bugüne kadar. 6 yıldır da değişmedi, bundan sonra da değişmez. Benim Galatasaray felsefem tektir, o felsefeden dışarı hiç çıkmam.''

Kaynak: AA
    http://yazyagmuru.biz

Canaydın : Özgür İrademle
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -