ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Kolot 2010'da Aday

2 posters
    YazarMesaj
    GöKYüZü
    Forum Tiryakisi
    Forum Tiryakisi
    GöKYüZü

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2627
    Ruh Hali Ruh Hali : Kolot 2010'da Aday Deli10
    Takım Takım : Kolot 2010'da Aday Galata10

Kolot 2010'da Aday Empty
    MesajKonu: Kolot 2010'da Aday   Kolot 2010'da Aday Icon_minitime27.02.08 17:36

Kolot 2010'da Aday Celalkolot05yh0

Beşiktaş futbol şube eski sorumlusu Celal Kolot, 2010 yılında yapılacak olan olağan seçimli genel kurulda başkanlığa aday olacağını açıkladı! Beşiktaş'ı, kendi tabiriyle "kalitesiz" ortamdan kurtarmak istediğini söyleyen Kolot, Başkan Demirören'e de çarpıcı mesajler gönderdi.

Kolot, 28 Ocak 2007 tarihinde yapılan son seçimde Yıldırım Demirören'in listesinde yer almış, ancak 17 Eylül 2007 tarihinde görevinden istifa etmişti. Yöneticiliği ve istifası sonrası yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Celal Kolot, dün gerçekleştirilen Mali ve İdari Genel Kurul sonrası böyle bir
    karar aldığını ve 2010 yılında Beşiktaş başkanlığına talip olduğunu açıkladı.

Kolot, kendisinin de katıldığı Mali ve İdari Genel Kurul toplantısında gördüğü manzara karşısında çok üzüldüğünü ve Beşiktaş'ın kalitesinin azaldığını gördüğü için böyle bir karar aldığını ifade ederek, "Ben Beşiktaş yönetiminde değilim ama kulübümün kongrelerini bir üye olarak takip ediyorum. Dün yapılan mali kongrede gördüğüm manzara beni çok üzdü. 20 yılı aşkın bir süredir kulübün içinde olan biri olarak Beşiktaş'ın değerinin ve kalitesinin bu kadar düşeceğini tahmin etmezdim. Kulübümüzün bir çok önde gelen ismi küstürülmüş. Ortaya çıkan manzara çok ürkütücü. Son 12 yılda 1 şampiyonluğumuz var ve Demirören başkanlığında futbol takımının geldiği durum ortada. Ben kendisine inanarak yönetimine girmiştim ama Beşiktaş'ın başarısı için rahat çalışma ortamı bulamadım. Daha önce aklımda çok azda olsa bulunan başkan olma fikrini ciddi anlamda düşünmeye başladım. İçimizdeki bu Beşiktaş sevgisini atamayacağımıza göre, yeni bir yönetim kurulu ile bu olumsuz durumdan kulübümüzü çıkarmak istiyorum. Seçim için henüz bir hazırlığım yok ama eminim şimdiki yönetimden daha iyi bir kadro kurarım. Beşiktaş'ı içinde bulunduğu kalitesiz ve olumsuz durumdan kurtarmak için elimden geleni yapacağım" dedi.

Kolot, Yıldırım Demirören'in kulübe verdiği 30 milyon dolarlık borcun kendisini korkutmadığını da ifade ederken, "Beşiktaş'ın gücü herkesin borcunu ödemeye yeter" diyerek şöyle konuştu:
    "Başkan Demirören kulübe 30 milyon dolar gibi bir para verdi. Ama ortada sonuç yok. Ben kalitenin ve başarının para ile olacağına inanmıyorum. Eğer öyle olsaydı Demirören'in verdiği paralardan sonra kulübümüz bu durumda olmazdı. Beşiktaş'ın gücü herkesin borcunu ödemeye yeter. Bu borç miktarı beni korkutmuyor. Ama dün yapılan mali kongrede keşke 2012 ve 2017 yılına kadar olan bütçelerini de açıklasalardı. Kırdırılan gelirler, uzun vadeli ödemeler açıklanmıyor. 2010 yılında benim başkanlığımda yeni ve kaliteli bir yönetimle Beşiktaş'ı eski saygınlığına kavuşturacağıma inanıyorum."

AA
    http://yazyagmuru.biz
    missy77y
    Yeni Üye
    Yeni Üye
    missy77y

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/06/08
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Zodyak Zodyak : Aslan Horoz
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 28
    Yaş Yaş : 31
    Kişisel ileti Kişisel ileti : nihat kahveci canimizin icisin!!! -------> TURKIYE FINALE!!!
    Ruh Hali Ruh Hali : Kolot 2010'da Aday Centil10
    Takım Takım : Kolot 2010'da Aday Fenerb10

Kolot 2010'da Aday Empty
    MesajKonu: Geri: Kolot 2010'da Aday   Kolot 2010'da Aday Icon_minitime16.06.08 13:51

Kolot'a kesinlikle katiliyorum insallah Demiroren'den kurtuluruz da Celal Kolot secilir =)

Kolot 2010'da Aday
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Trabzonda Bir Aday Daha