ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

KPSS 2008

2 posters
    YazarMesaj
    GöKYüZü
    Forum Tiryakisi
    Forum Tiryakisi
    GöKYüZü

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2627
    Ruh Hali Ruh Hali : KPSS 2008 Deli10
    Takım Takım : KPSS 2008 Galata10

KPSS 2008 Empty
    MesajKonu: KPSS 2008   KPSS 2008 Icon_minitime28.02.08 15:12

Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 2004 ve 2006 yılında yapılan KPSS'nin geçerlilik süresinin dolması nedeniyle 2008 yılında KPSS yapılacağını bildirdi.

''Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelikte'' yapılan değişiklikle, 2006-KPSS sonuçlarının geçerli olacağı sürede 2004-KPSS sonuçlarının da geçerli olacağının hükme bağlandığı anımsatılan açıklamada, bu dönemde yapılan sınavların geçerlilik sürelerinin, lisans düzeyinde KPSS'ye girmiş adaylar için 30 Haziran 2008, ortaöğretim ve önlisans düzeyindekiler için de 16 Eylül 2008'de sona ereceği ifade edildi.Açıklamada, şunlar kaydedildi:

''2006'dan bu yana yeni mezun olan ya da öğrenim durumlarında değişiklik olan adaylar ile KPSS'nin her iki yılda bir düzenli olarak yapıldığı ve buna göre adayların şahsen ya da kurslara gitmek suretiyle KPSS'ye hazırlandıkları hususları dikkate alınarak, ortaöğretim, önlisans ve lisans düzeyinden devlet memuru olmak isteyen tüm adayların başvurmasına imkan sağlayacak şekilde yapılan detaylı çalışmalar neticesinde 2008 yılında lisans düzeyindeki adaylar için 28-29 Haziran 2008, önlisans ve ortaöğretim düzeyindeki adaylar için 21 Eylül 2008 tarihlerinde KPSS gerçekleştirilecektir.''
    http://yazyagmuru.biz
    erhan_kurukan
    Aktif Üye
    Aktif Üye
    erhan_kurukan

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/02/08
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Zodyak Zodyak : Kova Kedi
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 333
    Yaş Yaş : 36
    Nerden Nerden : Bolu
    Hobileri Hobileri : Müzik
    Lakap Lakap : ErHaN
    Kişisel ileti Kişisel ileti : BüTün KaPıLaR
    KaPaLı OLsaDa SaNa
    BiR YoLuNu BuLuP GeLiRiM
    UsuLCa KıVrILıRıM YaNıNa...
    Ruh Hali Ruh Hali : KPSS 2008 Mutlu10
    Takım Takım : KPSS 2008 Fenerb10

KPSS 2008 Empty
    MesajKonu: Geri: KPSS 2008   KPSS 2008 Icon_minitime28.02.08 15:29

Paylaşımın için Teşekkür ederim semacım bu sene kpss ye girmeyi düşünüyorum...

KPSS 2008
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -