ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?

+22
    Desert_R0se
    ByGoLge
    baskentli_ayhan
    melike
    ayyüzlüm
    kücüq_sevqiLim
    sumru-
    umay
    Yaqmur*uN $e$i
    chatlak_girl
    GaZeL
    !ŞizoFren!
    KaSweT
    YoL GeZeR
    harbi_kız_903
    StiLoO
    1@UR
    dark_blue
    musty
    pink_qirL
    ALONE_DARK
    YazYagmuru
    26 posters
    Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Anneniz
    Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_lcap27%Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_rcap
     27% [ 9 ]
    Babanız
    Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_lcap0%Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_rcap
     0% [ 0 ]
    Kardeşiniz
    Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_lcap6%Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_rcap
     6% [ 2 ]
    Arkadaşınız
    Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_lcap9%Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_rcap
     9% [ 3 ]
    Sevgiliniz
    Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_lcap27%Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_rcap
     27% [ 9 ]
    Diğer..(Yazınız)
    Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_lcap30%Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Vote_rcap
     30% [ 10 ]
    Toplam Oylar : 33

YazarMesaj
    Desert_R0se
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye
    Desert_R0se

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/01/09
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Zodyak Zodyak : Oğlak Horoz
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 182
    Yaş Yaş : 30
    Nerden Nerden : _Yedi TepeLi Şehir^'''
    Hobileri Hobileri : _ *
    Lakap Lakap : _''aRaz '' ''hİpeR0CKtiF.''
    Kişisel ileti Kişisel ileti : Bir Adın KaLmaLı Geriye
    Birde 0 kahReden Gurbet..
    Beni Affet !
    Kaybetmek için Erken
    Sevmek için Ç0k Geç...

Ruh Hali Ruh Hali : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Geveze10
    Takım Takım : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Fenerb10

Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Empty
    MesajKonu: Geri: Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?   Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Icon_minitime27.02.09 15:35

ByGoLge demiş ki:
    Wıyyy Ya ... Aslinda Benim Böyle Felsefe Yapabilmem için Bi Çıkış Noktası Gerekli Bana 10 Tane Cümle SÖyleyin Benim Kabul Etmediğim Ben Size 50 Sayfa Yazayim xP

__tmm tmm rekLam yapma hemen xD
    By Emrex
    Süper Star
    Süper Star
    By Emrex

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/05/08
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Zodyak Zodyak : Balık Horoz
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1539
    Yaş Yaş : 31
    Nerden Nerden : Adana
    Ruh Hali Ruh Hali : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Asik10
    Takım Takım : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Fenerb10

MesajKonu: Geri: Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?   Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Icon_minitime27.02.09 15:53

ALONE_DARK demiş ki:
    Hepisi Very Happy tek olmazz mümkünatı yok böyle bişisorulsa madem onlar cehennemlik benide oraya yolla derim mazallah Smile

aynen
    @rigin@l m@ny@k
    Aktif Üye
    Aktif Üye
    @rigin@l m@ny@k

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/02/09
    Zodyak Zodyak : Terazi At
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 250
    Yaş Yaş : 33
    Nerden Nerden : ütopya
    Hobileri Hobileri : cart curt
    Lakap Lakap : yok
    Ruh Hali Ruh Hali : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Dagini10
    Takım Takım : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Galata10

MesajKonu: Geri: Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?   Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Icon_minitime27.02.09 16:08

sezon sonu kampanyalarını beklerdim bir alana ikincisi bedava gibisinden annemle babamı aradan çıkartırdım diğerleride diğer sezona artık
    By Emrex
    Süper Star
    Süper Star
    By Emrex

Ruh Hali Ruh Hali : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Asik10

MesajKonu: Geri: Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?   Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Icon_minitime27.02.09 18:05

@rigin@l m@ny@k demiş ki:
    sezon sonu kampanyalarını beklerdim bir alana ikincisi bedava gibisinden annemle babamı aradan çıkartırdım diğerleride diğer sezona artık

Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 148156 Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 148156 Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 148156 Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 148156 Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 148156
    1@UR
    Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Genera10

1@UR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6793
    Yaş Yaş : 42
    Nerden Nerden : YıKıK KeNtLi
    Hobileri Hobileri : YOQ
    Lakap Lakap : 10uR
    Ruh Hali Ruh Hali : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Sicak10

MesajKonu: Geri: Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?   Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Icon_minitime27.02.09 19:19

iyiydi orjinal Smile
    ayyüzlüm
    Aktif Üye
    Aktif Üye
    ayyüzlüm

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/05/08
    Zodyak Zodyak : Akrep Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 612
    Nerden Nerden : Uzaydan
    Hobileri Hobileri : sadece ve sadece o
    Lakap Lakap : Ze...?
    Kişisel ileti Kişisel ileti : Ya aklımı ya seni kaçıracağım..ツ
    Ruh Hali Ruh Hali : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Uzgun10

MesajKonu: Geri: Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?   Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Icon_minitime28.02.09 9:55

Ben gitmek istemiyorum var ise gönüllü benim yerime gitsin Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 476912
    1@UR
    Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Genera10

1@UR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6793
    Yaş Yaş : 42
    Nerden Nerden : YıKıK KeNtLi
    Hobileri Hobileri : YOQ
    Lakap Lakap : 10uR
    Ruh Hali Ruh Hali : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Sicak10

MesajKonu: Geri: Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?   Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Icon_minitime28.02.09 12:57

Bu karamsarlık niye Ayyüzlüm? Herkez ister bence... Smile Ben ayyüzlümü götürüyom
    By Emrex
    Süper Star
    Süper Star
    By Emrex

MesajKonu: Geri: Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?   Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Icon_minitime28.02.09 15:35

ayyüzlüm demiş ki:
    Ben gitmek istemiyorum var ise gönüllü benim yerime gitsin Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 476912

ama eninde sonunda herkes ALLAH huzuruna çıkacak ya şimdi ya ilerde ne farkeder sen şimdi bu dünya halinin iyi olduğunu düşünüyorsundur belki ama ALLAH için yaşayıp ona iman edersen ALLAH sana mükafatını verir bunu sakın unutma
    @rigin@l m@ny@k
    Aktif Üye
    Aktif Üye
    @rigin@l m@ny@k

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/02/09
    Zodyak Zodyak : Terazi At
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 250
    Yaş Yaş : 33
    Nerden Nerden : ütopya
    Hobileri Hobileri : cart curt
    Lakap Lakap : yok
    Ruh Hali Ruh Hali : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Dagini10
    Takım Takım : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Galata10

MesajKonu: Geri: Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?   Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Icon_minitime28.02.09 16:35

ne demişler nazar etme ne olur çalış seninde olur sende benim gibi çalışsan allahta mükafatını verir ayyüzlüm Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 345142
    küheylan
    Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Tumgen10
    Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Yagmursmodqf2
    küheylan

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/05/08
    Zodyak Zodyak : Kova At
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1096
    Yaş Yaş : 34
    Nerden Nerden : Bursa/çanakkale
    Hobileri Hobileri : Milleti Uyuz Etmek :P
    Lakap Lakap : uyuz/Uyuzum :)
    Kişisel ileti Kişisel ileti : AKLIM... KeNdine MezaR KazabiLceqin KadaR DeRin !
    Ruh Hali Ruh Hali : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Yarati10
    Takım Takım : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Besikt10

MesajKonu: Geri: Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?   Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Icon_minitime18.03.09 3:43

insan kendi cocugunu alır herhalde cocugum olmadıgı ıcın bılmıyorum dıgerlerı arasında secım yapmak imkansız
    Renard*McLonso
    Yeni Üye
    Yeni Üye
    Renard*McLonso

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
    Zodyak Zodyak : Ikizler Yılan
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9
    Yaş Yaş : 35
    Nerden Nerden : Oviedo
    Hobileri Hobileri : N/A
    Lakap Lakap : Renard McLonso
    Ruh Hali Ruh Hali : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Gizeml10
    Takım Takım : Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Trkiye10

MesajKonu: Geri: Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız?   Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 Icon_minitime07.04.09 23:47

diqer dedim heraLde yanıma aLacaqım tek $ey aLkoL oLurdu Cennete Girecek Olsanız Yanınıza Kimi Alırsınız? - Sayfa 3 64810

3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
     Similar topics
    -
    » CeNnEtE GiDiNcE