ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

yıllar sonra acısı kalan bı ASK

3 posters
    YazarMesaj
    sivasliasikar
    Yeni Üye
    Yeni Üye
    sivasliasikar

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/09/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 21
    Nerden Nerden : sivas
    Hobileri Hobileri : saymakla bıtmez
    Lakap Lakap : huseyın
    Ruh Hali Ruh Hali : yıllar sonra acısı kalan bı ASK Oylesi10
    Takım Takım : yıllar sonra acısı kalan bı ASK Galata10

yıllar sonra acısı kalan bı ASK Empty
    MesajKonu: yıllar sonra acısı kalan bı ASK   yıllar sonra acısı kalan bı ASK Icon_minitime27.09.07 1:06

Son aNlaR Ve SoN dUyGuLaR SoN MeKtUp

Bır zamanlar delı gıbı bırısını sevıyordumm hemde cok cok mutluyduk ustune tıtrıyordum gozum ondan baskasını gormuyordu gunumuzun cogunu beraber gecırıyordukk lıse yıllarında baslamıstı bu ılıskı ve lıse bıtımıne kadar surduu gorusmemız yavas yavas kesılıyorduuu gun gectıkce azalmaya baslamıstıı ve delı oldugum gunn tatılden donmustummm onun evının otarafa dogru gıttım arakadası alıp arabayla evlerının onunde gecerken dugun alayı kurulmus eglenıyorlardı dedım bu evde tek kız bu varr ne oluyor burda arabayı park edıp ıcerı gırdım ve gelınlık le oturmnus bas kosede bır kugu kusu gıbı suzuluyorduu o anı hıc gormek ıstemesdım emınım kı kımse ıstemez ne yapacamı sasırdım bırden bagırdım herkes bana baktıı tek sozum LANET OLSUN senı gıbı bı ınsanı sevdıgıme dedım arakadasım benı ordan goturdu ama kendıme 1 yıl gelemedım cunkı acısı bana cok koymustuu BUCOK KOTU BI OLAY BENIM ICIN VE HALA UNUTAMADIM O F....... KALBIMIN BI KOSESINDE HALA CARPIYOR AMA NE FAYDA IS ISTEN COKTAN GECTİİ

Gözyaşım

Ey sevgili,bana seni seviyorumlarla geldin amalarla gidiyorsun bana bahaneler üretme gidiyorsan git ama amalar etme hayatıma girmek için çok savaştın bende seni hayatıma sokmamak için çok çabaladım ama sen galip geldin ne vaatlerle geldin neler verdin bana içinde olmayan duyguların varmış gibi neden söz ettin bana saf bir gencdim çabuçak inandım çabucak aldandım sana yada aptalmışım nerden bielebilirdimki maskeli olduğunu nerden bilebilirdimki ama tek şey bildim ben oda seni sevdiğimi beni bırakıp gidecektin neden hayatıma girdin hayatımı alt üst etttin beni düşünmeden arkana bakmadan çekip gittin git ey sevgili git yaşama umudumuda aldın elimden kimsin sen söylesene sen başlatıyorsun sen bitiriyorsun hakkın yok buna sana nekadarda baglandım nekadarda sevdim çok iyi bir oyuncusun aslında sen rolünü çok iyi yapıyorsun bravo sana ben ise bu dünyada yaşamak istemiyorum bu devrin insanı değilim ben ALLAH kahretsin rol yapamıyorum ben maskeli olamıyorum ben neysem oyum ben şimdi vicdanın nasıl belkide kendi kendine gülüyorsun birini kandırdım birile oynadım hemen aldandı bana diye ama seni ALLAH a havale ediyorum gi hadi git gitde sen bende kalasın sen yatağında sabahlara kadar kıvranmak nedir bilirmisin sen gözyaşının ne demek oldugunu bilirmisin çok yorgunum sol yanım çok agrıyor ya beni bana bırak yada içimdeki seni al götür benden çünkü ben yaşıyamıyorum ey sevgili sen varken içimde

sensız yasamak zormuş
    1@UR
    yıllar sonra acısı kalan bı ASK Genera10

1@UR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Zodyak Zodyak : Oğlak Horoz
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6793
    Yaş Yaş : 42
    Nerden Nerden : YıKıK KeNtLi
    Hobileri Hobileri : YOQ
    Lakap Lakap : 10uR
    Ruh Hali Ruh Hali : yıllar sonra acısı kalan bı ASK Sicak10
    Takım Takım : yıllar sonra acısı kalan bı ASK Fenerb10

MesajKonu: Geri: yıllar sonra acısı kalan bı ASK   yıllar sonra acısı kalan bı ASK Icon_minitime27.09.07 1:17

Güzel paylaşım sivasliasikar Sad. Allah gönlüne göre versin.Bi gün gelecek, yüreğinde yeni bir tohum yeşerip filizlenecek ve asırlık bir çınara dönüşecek.....

Zaman herşeyin ilacıdır......
    GöKYüZü
    Forum Tiryakisi
    Forum Tiryakisi
    GöKYüZü

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2627
    Ruh Hali Ruh Hali : yıllar sonra acısı kalan bı ASK Deli10
    Takım Takım : yıllar sonra acısı kalan bı ASK Galata10

MesajKonu: Geri: yıllar sonra acısı kalan bı ASK   yıllar sonra acısı kalan bı ASK Icon_minitime27.09.07 1:24

Üzülme Ya Herşey oLacağına Varıyo Bu Hayatta Sad
    http://yazyagmuru.biz

yıllar sonra acısı kalan bı ASK
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -