ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

AyLardan haziran,sesLerden soL notası

YazarMesaj
    Kı$ GüNé$i
    AyLardan haziran,sesLerden soL notası Genera10

Kı$ GüNé$i

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/12/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Zodyak Zodyak : Aslan Sıçan
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2892
    Yaş Yaş : 40
    Nerden Nerden : Nefesimin yanında olduğum heryerden...
    Hobileri Hobileri : ..Sevmek ve Onun tarafından seviLmek..
    Lakap Lakap : bAşAk_VoLkAn
    Kişisel ileti Kişisel ileti : séVdan bir até$ oLdu béndé,,,gönLüm bir déLi co$tu sénLé...
    Ruh Hali Ruh Hali : AyLardan haziran,sesLerden soL notası Geveze10
    Takım Takım : AyLardan haziran,sesLerden soL notası Fenerb10

AyLardan haziran,sesLerden soL notası Empty
    MesajKonu: AyLardan haziran,sesLerden soL notası   AyLardan haziran,sesLerden soL notası Icon_minitime26.05.08 21:22

AyLardan haziran,sesLerden soL notası 64428408qb3zh0
    Bu akşam sabaha kadar ağlamak istiyor canım, sarhoş olmadan, acılarımı deşmeden öylece yalnızlıkla sevişir gibi, canım sıkkın değil, sanmayın özlenen herşeye ağlıyorum,niyetim yok! hiç birşeye...

Şimdi bıraksa gururum haykıracağım balkona çıkıp, "rolüm mutluluk" diye ardından zırvalayacağım en zorlu anlarımı, saçmalayacağım yıldızlara, sonra da ay`a kızacağım sen ayırdın benim diğer yanımı benden diye ...

Denklemlerinin bağı çözüldü, ellerim başka bir sahilde duasını ederken, silkelenmiş pazar akşamı biraz durgunum biraz da mutlu, söylesene gece! ağlamama müsade varmı yanıbaşında? dokunmayacağım ruhuna, canınıda acıtmayacağım, kinayeli cümlelerimi unutacağım sadece sessizce ağlayacağım gözlerinde...

Pazar akşamı bir ağırlık çöktü gövdeme, çalamıyorum kemanımı yüzüne yüzüne...
    şimdi ben senden çok uzaklarda ayrıldığımız günün düğününü izliyorum sen kimbilir hangi şehirlerde diretiyorsun ruhunu yaşamaya...

Aylardan Haziran, seslerden sol notası...

ALINTIDIR

http://www.yazyagmuru.biz/

AyLardan haziran,sesLerden soL notası
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » 15.Haziran Pazar Reytingleri