ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

. . . KIRGINIM BIRAZ . . .

5 posters
    YazarMesaj
    stifler
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/01/08
    Zodyak Zodyak : Başak Manda
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6
    Yaş Yaş : 39
    Ruh Hali Ruh Hali : . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Belirs10
    Takım Takım : . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Besikt10

. . . KIRGINIM BIRAZ . . . Empty
    MesajKonu: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime11.06.08 1:49

yaklasik 2 yil önce internetteki okey masasinda tanisip,takip eden gunlerde sabah pc basina oturup aksama kadar muhabbet ettigim bi kiz arkadasim vardi..ki bi gun bu yüzden firca yedigim..resmen birbirimizi kilitliyoduk pc ye..ama hic bi zmn bi muhabbetten bu kadar tat almami$imdir..soradan soradan dert ortagim tek dostum gercekten konusurken hic bi zmn utanmadan rahat rahat muhabbet ettigim bi kiz arkadasim haline geldi..ki ben sacimi basimi toplamadan hic bi zmn webcam karsisina cikmadim sewgilime dahi..o derece karde$im gibi olan bi kiz arkadasim..ama hic bi zmn kendisi icin kötü düsünce beslemedim..onun da besledigini düsünmüorum..gün oldu kizdim..kizdi.....küstük..baristik.....telefonda bile cekinmeden dert anlatip agladik... :kıyamam:

ki bundan 2 ay ewel $u $ehire gidiorm ona göre ben gelince konusurz diip..bi daha haber alamadigim bi kayip haline geldi...bi gun bu kankalik biticek biliodm ama zönk die olmaz die düsünüodum...msnde denk gelmez oldk...baska bi forum sitesinden de uzaklastirilmis..telefon ile hic rahatsiz etmiorm..telefon ile her aramak istedigimde engel oluorum kendime..bi mazereti vardi o arkadasin cunku..bilgisayarimin kullanici $ifresi bile kankiba-ak tir...acaba sizce ben aramiorm die onu unuttugumu dü$ünüo olabilir mi..??ki ben her gun pcyi actigimda onun adini yaziorm pc ye..sizce ben bu kadar arkadasligimiza deger verirken böle bi anda 2 ay boyunca haber alamamayi hakettim mi ??yada bi "kendine ii bak" denmeyi haketmedim mi ??yurtdisindayim $u anda!!!ucaga binmeden önce bile aklima geldi,telefonu kapatip babama vermeden önce ariim mi dedim ..aramadim..bizim 3 gun konusmadigimiz görülmemi$tir..2 ay oldu arkadaslar..siz olsaniz 'öm'e de mi cvp atmazsiniz?

kirginligim buna arkadaslar..yorumlarinizi merk ediorm.. . . . KIRGINIM BIRAZ . . . 329522
    küheylan
    . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Tumgen10
    . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Yagmursmodqf2
    küheylan

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/05/08
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Zodyak Zodyak : Kova At
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1096
    Yaş Yaş : 34
    Nerden Nerden : Bursa/çanakkale
    Hobileri Hobileri : Milleti Uyuz Etmek :P
    Lakap Lakap : uyuz/Uyuzum :)
    Kişisel ileti Kişisel ileti : AKLIM... KeNdine MezaR KazabiLceqin KadaR DeRin !
    Ruh Hali Ruh Hali : . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Yarati10

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime11.06.08 9:47

Arkadaşım bi ara Nolmuş Ne bitmiş Ögren

Niye Cekiniyosun

bence erkek arkadaşı olmuştur erkek arkadaşı senle mesajlasmasını falan istememiş olabilir
    Kı$ GüNé$i
    . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Genera10

Kı$ GüNé$i

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/12/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Zodyak Zodyak : Aslan Sıçan
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2892
    Yaş Yaş : 40
    Nerden Nerden : Nefesimin yanında olduğum heryerden...
    Hobileri Hobileri : ..Sevmek ve Onun tarafından seviLmek..
    Lakap Lakap : bAşAk_VoLkAn
    Kişisel ileti Kişisel ileti : séVdan bir até$ oLdu béndé,,,gönLüm bir déLi co$tu sénLé...
    Ruh Hali Ruh Hali : . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Geveze10
    Takım Takım : . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Fenerb10

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime11.06.08 9:53

o kişi içinde beLki sen çok özeLsin ama mazereti var diyosun,birgün bitceğini biliyodum diyosun demek ki her defasında sana söylüyodu sana böyle şeyleri...konuşmak bazen daha acı verir bazen konuşcak şeyde bulamazsın bu yüzden birden kesip atmak istersin kangiren olmuş bacak gibidir canın yanar ya bacaktan kurtulcaksındır ya da acıyı çekceksindir.ama işin garibi bacağı kesincede canın acır onsuz olmak bazen sinirini bozar...

ama gerçek olan şey yaşanmışlıklarımız güzeldi ama sürekli içimde bi tedirginlik yaşamaktan sıkıldım kanki en iyisi bitirmekti muhabbetimizi sende biliyosun ki konuştukça uzuyodu herşey birtürlü kapatamıyoduk olayı en iyisi böyle olmasıydı.yane artık ikimizinde hayatının seyiri değişiyo volkanla ciddiyete dooğru gidiyo herşey ben birgün onun karşısına çıkıpta erkekle bir kızın arkadaş olamıycağına inan bi kişilik netten biriyle tanıştım kankim oldu desem bana nasıl inanr...ben kendime inanamazken ben kaç kişiye numaramı vermişim kaç kişiye webcam açmışım ben sana güvenmesem bende yapmazdım böyle şeyler beni tanıyosun artık bi numaramı verene kadar 2 sene geçti kanki yalan mı hala bana resim gönder dediğinde bi saat göndermemek için yalanlar bahaneler peki bunlar neden korktuğum için mi?evet... ama volkanı kaybetmekten korktuğum için en ufak bi yanlışım yıllardır emek verdiğim aşkımı birçırpıda parçalamk istemediğim için he sen şimdi diyceksin ki bunun için beni mi sattın hayır bunuda çok net biliyosun ki ben ana herzaman dedim bunu her konuşmamızda hatta bikere uyguladık olmadı artık bi çare bulunması gerekyodu bende bunun tam uygun zaman olduğunu düşündümbak şimdi bunları böyle konuşmak daha çok acı vermedi mi ikimizede en iyisi kaybolmak değilmiydi sessizce...

sana kendine ii bak diyemem son söz söyler gibi sen arkadaşımdın kankimdin sadece izini kaybettiğim ilkokul arkadaşım olurmusun??facebooktan bile bulamadığım...Smile nese kankii kırılma bana kızmada beni anlamaya çalış ben seni anlıyrum evet ama benim mazeretim daha geçerli...

hoşçakal
    http://www.yazyagmuru.biz/
    YazYagmuru

YazYagmuru

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/09/07
    Zodyak Zodyak : Boğa Sıçan
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7272
    Kişisel ileti Kişisel ileti : . . .
    Ruh Hali Ruh Hali : . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Melek10

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime11.06.08 11:06

Yorumsuz Mad
    http://www.SerdarOrtac.biz
    stifler
    Yeni Üye
    Yeni Üye

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime11.06.08 12:05

yok kanki su anda bunlari okumak daha ii oldu..en azindan senin orda oldugunu biliorm artik..

ho$cAkaL..

konuyu kilitleyin silinsin ..

t$kLeR ..
    YazYagmuru

YazYagmuru

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime11.06.08 17:36

Yorum Yapmak iStemiYorDum aSLında. Ama bir kaç şey söylemek istedim. Bence Ne oLurSa oLsun HiçßiŞey ArkadaşLıktan Daha DeğerLi oLamaz. ArkadaşLığı bozmanın da bi mazereti oLamaz. Bu benim görüşüm. Ortada Gerçek Bi Sevgi Varsa Her Zaman güvene DayaLı oLmaLıdır. Seven inSan da KarşıSındakini üZeCek Birşeyi ondan iStemez. Onu Değiştirmeye ÇaLışmaz. Olduğu Gibi KaBuLLenir.

En azından ben böyle düşünüyorum...

stifLer Konuyu Kapatmak Yada SiLmek iÇin Bir Sebep Yok. AyrıCa PayLaştığın iÇin TeşekkürLer. Umarım Bunun Sana Faydası oLmuştur.
    Kı$ GüNé$i

Kı$ GüNé$i

Kişisel ileti Kişisel ileti : séVdan bir até$ oLdu béndé,,,gönLüm bir déLi co$tu sénLé...

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime11.06.08 19:25

insanın hayatta verdiği önceLikLer herzaman farkLıdır sema benim İLK sıram farklı zaten ben vicdanım la hareket ediyorum ortada bişey olduğu yok yane bana yapılmasını istemediğim şeyleri başkalarına yapmıyorum benim felsefem bu kaldıki zekin bu konuda bana bi kırgınlığı olmadığına adım kadar eminim bu açıdan gönlüm çok rahat ordan bakılınca bir satış hikayesi oLarak gözüküyo oLabiLir ama bizim meselemiz farkLı dediğinle alakası yok ama genede senin düşüncendir saygı duyuyorum

hoşçakal kanki sana da
    1@UR

1@UR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
    Zodyak Zodyak : Oğlak Horoz
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6793
    Yaş Yaş : 42
    Nerden Nerden : YıKıK KeNtLi
    Hobileri Hobileri : YOQ
    Lakap Lakap : 10uR
    Ruh Hali Ruh Hali : . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Sicak10

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime11.06.08 20:30

bence konu açılacağına özelden yazılsa daha ii olurdu, bu aranızda bişey ve yine aranızda çözebileceksiniz..
    Bende uzun zaman olmasada başakla eskiden msnde sohbet eder, şakalaşırdım, başak kendini bu durumdan tedirgin hissedip, aşkıyla arasının böyle bi nedenden bozulabileceğini düşünmüş gibime geliyo. Bence stifler biraz anlayışlı olman lazımdı..

Hayat tercihlerden ibarettir, ve buda başağın tercihiymiş,saygı duymak gerekir, saygılar..

Bide başağa sataşmadan olmaz Very Happy

Nan tombik sarışın kpss as kaldı,bak rakiplerin ta mgaz çalıışyo..hatırlaatayım yafrii
    Kı$ GüNé$i

Kı$ GüNé$i

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime11.06.08 21:44

nan burda bile cıvıklık yapıon ya pes doğrusu Razz . . . KIRGINIM BIRAZ . . . 182815

he ya kpss bekle bizi biz gelios(sen gelme yane biz hazır olunca sana geliis sözüm kpss ye pig ) . . . KIRGINIM BIRAZ . . . 182815

tombişde senin gelecekteki sevgilindir :hıh:
    1@UR

1@UR

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime11.06.08 21:54

ben tombiş sefiom ztn yafri Very Happy Very Happy Very Happy

Bende gircem ya kpss ye çok çalıştım, kazancam inşlh Very Happy
    stifler
    Yeni Üye
    Yeni Üye

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime12.06.08 1:19

10ur54 keske buraya yorum yapmasaydn..

basakla benm aramdaki arkadasligi kimse bilemez..ayrica senin $urda söledigin seyler, samimiyetin fln beni daha da üzdü..sonucta volkan seni de tanimio sanirim..seni de benmle ayni kefede görmeme ragmen,senin böle konusabilmen beni ister istemez düsündürüo..

"""Bende uzun zaman olmasada başakla eskiden msnde sohbet eder, şakalaşırdım, başak kendini bu durumdan tedirgin hissedip, aşkıyla arasının böyle bi nedenden bozulabileceğini düşünmüş gibime geliyo. Bence stifler biraz anlayışlı olman lazımdı.."""

ben anlayissiz davranmiyorm..yoksa ben cok kere telefon ederdm..cok kere msj atardm..volkanla arasini ben bozabiliorm sen bozmuosun..

ben kankime kirgin diilim kizgin diilim dargin diilim..ayrica beni satti diye birsey de yok..böle konusmazsaq sevinirim..konunun kapanmasini istiorm cunku aramizdaki iliskiyi bilmeyen arkadaslar yorum yapsn istemiorm..ve benm kirgin oldugum tek bisey var..o da aramizdaki özeli buraya aktarmama sebep olmasi..ben özelden bi cvp bekledm gelmeynce buraya yazmak zorunda kaldm..
    YazYagmuru

YazYagmuru

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime12.06.08 1:41

Yorum istemiyomusun. iyi de bu yazıyı yazıp
    Alıntı :
    kirginligim buna arkadaslar..yorumlarinizi merk ediorm..
    diyen sen değil miydin? Şimdi de yorum yapmayın konuyu kapatın diyosun. Bence senin epey kafan karışmış. Ne dediğini bilmiyosun. Ayrıca şurdaki yazdıklarından sonra çocuk olsan Onuru kıskanıyosun diycem. Senle konuşabiliyo benle konuşamıyo falan.

Bence sen kendini kandırmayı bırak.
    Alıntı :
    ben kankime kirgin diilim kizgin diilim dargin diilim..
    demişsin ama konunun başlığında
    . . . KIRGINIM BIRAZ . . . yazıyo ilginç bi kişiliksin ne diyim . Bi dediğin diğerini tutmuyo . . . KIRGINIM BIRAZ . . . 297338
    stifler
    Yeni Üye
    Yeni Üye

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime12.06.08 11:19

"""ve benm kirgin oldugum tek bisey var..o da aramizdaki özeli buraya aktarmama sebep olmasi.."""

sen yazdiklarimi okumuyomusun??kirgin olma sebebm belli sanirm.

ikincisi ben buraya bunu yazarken sizlerle paylasmak icin diil..kankimle konusmak icin yazdim..isim vermeden yazdigim icin öle bi sonla bitirmem gerekiyodu..cunku cevap vermek istemeyebilirdi..direq ki$isel bi$ey yazsam suclama gibi olur..
    YazYagmuru

YazYagmuru

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime12.06.08 12:19

Kimin saçmaladığı ortada arkadaşım. Senin bi dediğin diğerini tutmuyo. Konunu kilitledim çöpe taşıyorum. Ama silemiycem hiç kusura bakma Wink
    1@UR

1@UR

MesajKonu: Geri: . . . KIRGINIM BIRAZ . . .   . . . KIRGINIM BIRAZ . . . Icon_minitime12.06.08 21:24

tartışma istemiyorum, yazdıklarına bişey demiycem arkadaşım Wink

. . . KIRGINIM BIRAZ . . .
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Biraz da Romantizm