ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....

+5
umay
Yaqmur*uN $e$i
Kı$ GüNé$i
küheylan
|Miss|RoCk|2008|
9 posters

ne yapardiniz arkadaslar yani ailenizimi dinlerdiniz yoksa hayallerinizin pesinden mi kosardiniz??
hayallerimin pesinden kosardim
hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Vote_lcap55%hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Vote_rcap
 55% [ 6 ]
ailemin sözü benim icin önemli onlari dinlerdim
hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Vote_lcap27%hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Vote_rcap
 27% [ 3 ]
diger
hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Vote_lcap18%hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Vote_rcap
 18% [ 2 ]
Toplam Oylar : 11

YazarMesaj
|Miss|RoCk|2008|
Aktif Üye
Aktif Üye
|Miss|RoCk|2008|

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/06/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Zodyak Zodyak : Aslan Ejderha
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 638
Yaş Yaş : 36
Nerden Nerden : İzMiR
Hobileri Hobileri : RoCk
Lakap Lakap : RoCk|Meltem
Kişisel ileti Kişisel ileti : bİR gÜN hErkeZ RoCk cu OlucAk xD
Ruh Hali Ruh Hali : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Gizeml10
Takım Takım : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Besikt10

hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Empty
MesajKonu: hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....   hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Icon_minitime12.06.08 14:33

ailemin sözü benim için önemli...
çünkü bu yaşa onlar getirdi.
onlar büyülttü emekk çektiler.
küheylan
hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Tumgen10
hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Yagmursmodqf2
küheylan

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/05/08
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Zodyak Zodyak : Kova At
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1096
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : Bursa/çanakkale
Hobileri Hobileri : Milleti Uyuz Etmek :P
Lakap Lakap : uyuz/Uyuzum :)
Kişisel ileti Kişisel ileti : AKLIM... KeNdine MezaR KazabiLceqin KadaR DeRin !
Ruh Hali Ruh Hali : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Yarati10
Takım Takım : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Besikt10

hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Empty
MesajKonu: Geri: hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....   hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Icon_minitime12.06.08 14:37

ben ailemi her turlu ikna ederdim Smile
Kı$ GüNé$i
hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Genera10

Kı$ GüNé$i

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/12/07
Zodyak Zodyak : Aslan Sıçan
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2892
Yaş Yaş : 40
Nerden Nerden : Nefesimin yanında olduğum heryerden...
Hobileri Hobileri : ..Sevmek ve Onun tarafından seviLmek..
Lakap Lakap : bAşAk_VoLkAn
Kişisel ileti Kişisel ileti : séVdan bir até$ oLdu béndé,,,gönLüm bir déLi co$tu sénLé...
Ruh Hali Ruh Hali : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Geveze10
Takım Takım : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Fenerb10

MesajKonu: Geri: hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....   hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Icon_minitime12.06.08 18:57

küheylan demiş ki:
ben ailemi her turlu ikna ederdim Smile

sana teklif gelmezdi zaten hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... 182815
http://www.yazyagmuru.biz/
küheylan
hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Tumgen10
hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Yagmursmodqf2
küheylan

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/05/08
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Zodyak Zodyak : Kova At
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1096
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : Bursa/çanakkale
Hobileri Hobileri : Milleti Uyuz Etmek :P
Lakap Lakap : uyuz/Uyuzum :)
Kişisel ileti Kişisel ileti : AKLIM... KeNdine MezaR KazabiLceqin KadaR DeRin !
Ruh Hali Ruh Hali : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Yarati10

MesajKonu: Geri: hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....   hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Icon_minitime12.06.08 19:09

bana ne flimlerden teklif geliyoda ben kabul etmiyom hehehe anladın sen onu :p
Yaqmur*uN $e$i
Aktif Üye
Aktif Üye
Yaqmur*uN $e$i

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/02/08
Zodyak Zodyak : Aslan Keçi
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 478
Yaş Yaş : 33
Nerden Nerden : bursa
Hobileri Hobileri : yasardım ama sıqmaz qie
Lakap Lakap : mırr mırrr
Kişisel ileti Kişisel ileti : ßéN MévLana déiLim '''adam''' oLda qéL  Wink))
Ruh Hali Ruh Hali : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Deli10
Takım Takım : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Galata10

MesajKonu: Geri: hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....   hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Icon_minitime11.08.08 21:50

ne yapıp edip ailemi ikna eder teklifi ondan sora kabul ederdimm
umay
Yıldız Üye
Yıldız Üye
umay

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/08/08
Zodyak Zodyak : Kova Keçi
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1434
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : aşk kırıntısı şehrinden
Hobileri Hobileri : müzik,derss.....
Lakap Lakap : NéFréT!wS!N !sT@NBUL
Kişisel ileti Kişisel ileti : [c=47]Ben mi nasılım? Anlatılmaz yaşanırım,her isteyen yasayamaz,yaşayanda unutamaz...Benim olan bana kalır gerisi yol alır!![/c]
Ruh Hali Ruh Hali : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Cilgin10

MesajKonu: Geri: hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....   hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Icon_minitime13.08.08 12:42

ben eninde sonunda oyuncu olucam bunu kimse engelliyemez en büyük hayalim şu anda oyuncu olmak ailem istemiyorlar açık giyinir mişimde öpüşürmüşümde aman onları kim takar ben bir 25 yaş falan oluyım da kimse karışamz bana
sumru-
Aktif Üye
Aktif Üye
sumru-

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/08/08
Zodyak Zodyak : Oğlak Keçi
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 473
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : istanbul
Hobileri Hobileri : sinema ve tiyatro
Lakap Lakap : allah şahit
Kişisel ileti Kişisel ileti : ÖzL€m
Ruh Hali Ruh Hali : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Gizeml10
Takım Takım : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Galata10

MesajKonu: Geri: hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....   hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Icon_minitime16.08.08 15:08

tabikide hayallrimin peşinden koşarım ailemin ne dediği söz konusu oyunculuksa benim için hiç önemli deil
kücüq_sevqiLim
Aktif Üye
Aktif Üye
kücüq_sevqiLim

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09
Zodyak Zodyak : Koç Köpek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 413
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İstanBuL
Hobileri Hobileri : Müzik,Müzik,Müzik
Lakap Lakap : Zeyno x)
Kişisel ileti Kişisel ileti : sonsuza kadar sadece o....
Ruh Hali Ruh Hali : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Asik10
Takım Takım : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Fenerb10

MesajKonu: Geri: hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....   hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Icon_minitime11.02.09 14:01

hayallerimin peşinden koşardım
http://rengarenkforum.eniyiforum.net
ayyüzlüm
Aktif Üye
Aktif Üye
ayyüzlüm

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/05/08
Zodyak Zodyak : Akrep Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 612
Nerden Nerden : Uzaydan
Hobileri Hobileri : sadece ve sadece o
Lakap Lakap : Ze...?
Kişisel ileti Kişisel ileti : Ya aklımı ya seni kaçıracağım..ツ
Ruh Hali Ruh Hali : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Uzgun10

MesajKonu: Geri: hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....   hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Icon_minitime11.02.09 14:02

Ailemin kararına saygı duyar hayalimden vazgeçerim demeyi çok isterdim emmmeee diyemiyorm hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... 297338
~ Nitrik asit *
Yeni Üye
Yeni Üye
~ Nitrik asit *

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/06/09
Zodyak Zodyak : Yengeç Domuz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 38
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : İstanbuL
Hobileri Hobileri : Sago dinLemekk ((L*
Lakap Lakap : Sagocu
Kişisel ileti Kişisel ileti :
* Rap size kaLsın Bize Sagopa Kajmer Yeter ! *

Ruh Hali Ruh Hali : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Pesimi10
Takım Takım : hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Trkiye10

MesajKonu: Geri: hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....   hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo .... Icon_minitime07.06.09 14:20

keSin iKna edeRdiM .

hayalinizde oyuncu olmak vardi ve teklif geldi ama aileniz izin vermiyo ....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-