ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

'Ferrari için yarışmamı istediler'

YazarMesaj
    |Miss|RoCk|2008|
    Aktif Üye
    Aktif Üye
    |Miss|RoCk|2008|

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/06/08
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Zodyak Zodyak : Aslan Ejderha
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 638
    Yaş Yaş : 36
    Nerden Nerden : İzMiR
    Hobileri Hobileri : RoCk
    Lakap Lakap : RoCk|Meltem
    Kişisel ileti Kişisel ileti : bİR gÜN hErkeZ RoCk cu OlucAk xD
    Ruh Hali Ruh Hali : 'Ferrari için yarışmamı istediler' Gizeml10
    Takım Takım : 'Ferrari için yarışmamı istediler' Besikt10

'Ferrari için yarışmamı istediler' Empty
    MesajKonu: 'Ferrari için yarışmamı istediler'   'Ferrari için yarışmamı istediler' Icon_minitime18.06.08 19:09

'Ferrari için yarışmamı istediler' Motogprossi2

Rossi Alman Welt am Sonntag gazetesine verdiği röportajda 2006 yılında Ferrari takımının kendisine MotoGP'deki kariyerini bırakıp Formula 1'e geçmesi için bir teklif getirdiklerini söyledi.
    Yedi kez dünya şampiyonu olan ve geçtiğimiz Pazar günü Mugello'da bu sezonun üçüncü zaferine ulaşan Rossi, teklif geldiğinde düşündüğünü ve o dönemde Michael Schumacher'in takım arkadaşı olmak için bir çok kez deneme sürüşü yaptığını açıkladı.
    "F1 başka bir dünya ama ben yaptığım testlerde hızlı olduğumu göstermiştim" diyen 29 yaşındaki Rossi, ortalığı biraz karıştırmak istercesine, İspanyol El Mundo gazetesine verdiği bir başka röportajda da "F1 geçme ihtimalim vardı. Ne kadar başarılı olurdum bilinmez ama sonuçta ben hayatın tadını çıkarmayı seven biriyim ve hala motorlara karşı büyük bir aşk duyuyorum" demişti.
    Rossi'nin bu açıklamalarının Kimi Raikkonen'in 2010'da Ferrari'den ayrılacağı spekülasyonlarının yapıldığı bu ügnlerde gelmesi kafaları biraz daha karıştırdı. Önümüzdeki günlerde bu söylentilerin daha da artacağı aşikar.

1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -