ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Güleç: Çocukluk hayallerim gerçekleşti

YazarMesaj
    YoL GeZeR
    Yıldız Üye
    Yıldız Üye
    YoL GeZeR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/10/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Zodyak Zodyak : Kova Kedi
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1456
    Yaş Yaş : 36
    Nerden Nerden : İspanya
    Hobileri Hobileri : Motor sporları
    Lakap Lakap : Etap Hayvanı...
    Kişisel ileti Kişisel ileti : Kerem bizi görse Aslı'yı terk ederdi, Mecnun intihar eder Leyla dul kalırdı Smile
    Ruh Hali Ruh Hali : Güleç: Çocukluk hayallerim gerçekleşti Mesgul10
    Takım Takım : Güleç: Çocukluk hayallerim gerçekleşti Trkiye10

Güleç: Çocukluk hayallerim gerçekleşti Empty
    MesajKonu: Güleç: Çocukluk hayallerim gerçekleşti   Güleç: Çocukluk hayallerim gerçekleşti Icon_minitime25.06.08 13:58

Güleç: Çocukluk hayallerim gerçekleşti Gle
    Bursaspor'un yeni transferlerinden Gökhan Güleç, yeni sezonda yeşil-beyazlı formayı giyecek olmasının kendisini heyecanlandırdığını belirterek, ''Çocukluk hayalim gerçek oldu'' dedi.
    Özlüce Tesisleri'nde dün kendisini Bursasporlu yapan sözleşmeyi imzalayan Güleç, İnegölspor altyapısında yetiştiğini, sırasıyla Gaziantepspor, Beşiktaş ve Denizlispor formalarını giydiğini hatırlattı.
    Kendisinin Bursalı olduğunu ve yeni sezonda da Bursaspor forması giyecek olmasının mutluluğunu yaşadığını anlatan genç golcü, ''Çocukluk hayalim gerçek oldu. Küçüklüğümden beri hep bu formayı düşledim. Çok mutluyum'' dedi.
    Bursa şehrinin başarıya aç olduğunu vurgulayan Güleç, ''Yeni bir oluşum var. Böyle büyük camiada, büyük taraftarın önünde ben de başarılı olacağıma inanıyorum. 2-3 yıl içinde Bursa'ya beklenen, özlenen başarının geleceğini umuyorum'' diye konuştu.
    Genç golcü, yeşil-beyazlı forma altında taraftarın önüne çıkmak için sabırsızlandığını da sözlerine ekledi.

Güleç: Çocukluk hayallerim gerçekleşti
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -