ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Kovalainen'in Sıradaki Hedefi Yarış Galibiyeti!

YazarMesaj
    YoL GeZeR
    Yıldız Üye
    Yıldız Üye
    YoL GeZeR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/10/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Zodyak Zodyak : Kova Kedi
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1456
    Yaş Yaş : 36
    Nerden Nerden : İspanya
    Hobileri Hobileri : Motor sporları
    Lakap Lakap : Etap Hayvanı...
    Kişisel ileti Kişisel ileti : Kerem bizi görse Aslı'yı terk ederdi, Mecnun intihar eder Leyla dul kalırdı Smile
    Ruh Hali Ruh Hali : Kovalainen'in Sıradaki Hedefi Yarış Galibiyeti! Mesgul10
    Takım Takım : Kovalainen'in Sıradaki Hedefi Yarış Galibiyeti! Trkiye10

Kovalainen'in Sıradaki Hedefi Yarış Galibiyeti! Empty
    MesajKonu: Kovalainen'in Sıradaki Hedefi Yarış Galibiyeti!   Kovalainen'in Sıradaki Hedefi Yarış Galibiyeti! Icon_minitime05.07.08 15:50

Kovalainen'in Sıradaki Hedefi Yarış Galibiyeti! Kovalainen

Heikki Kovalainen ilk pole pozisyonunu kazanmasının ardından yarın Silverstone'da damalı bayrağı ilk görerek ilk galibiyetini kazanmak istiyor.

Sıralamaların ardından basın toplantısında konuşan Kovalainen "Tüm hafta sonu gerçekten iyi gittik. Geçen hafta araca biraz daha performans kazandırdık ve tüm hafta sonu oradan devam ettik."

"Açıkçası hayatımın bir çok zamanını Silverstone'da geçirdim, ailem ve arkadaşlarım var burada , bu yüzden ilk pole pozisyonumu burada almak çok güzel. Yarın bugün bıraktığım yerden devam etmeye çalışacağım."

"Yakınımdaki Kimi ve Mark iyi pilotlar, rekabetçiler ve yarın kolay olmayacak."

"Tüm hafta performansımız iyi oldu ve stratejimizin güçlü olacağından eminim ve yarınki hedefimiz yarışı kazanmak." dedi.

Kovalainen ayrıca rüzgarın başladığı son bölümde pist koşullarının oldukça aldatıcı olduğunu kabul etti.

Kovalainen "Özellikle ilk seansın başlangıcında koşullar çok zordu. Kara bulutlar vardı ve yağmur büyük bir olasılıktı. İlk bölümdeki ilk hızlı turumda trafiğe yakalandım ve çok iyi tur atamadım ve bunu yağmur gelmeden yapmalıydım."

"Daha sonra 2. bölüm iyi geçti ve ardından son bölümde oldukça zor koşullarla karşılaştık. Rüzgar çıkmıştı. İlk turum iyiydi ancak 2. turumda her şeyi düzgün şekilde yaptık. Bu durumdan çok memnunum." dedi.

Kovalainen'in Sıradaki Hedefi Yarış Galibiyeti!
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -