ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Türk futbolu başkanını kaybetti

2 posters
    YazarMesaj
    YazYagmuru
    Türk futbolu başkanını kaybetti Genera10

YazYagmuru

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/09/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Zodyak Zodyak : Boğa Sıçan
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7272
    Yaş Yaş : 40
    Kişisel ileti Kişisel ileti : . . .
    Ruh Hali Ruh Hali : Türk futbolu başkanını kaybetti Melek10
    Takım Takım : Türk futbolu başkanını kaybetti Fenerb10

Türk futbolu başkanını kaybetti Empty
    MesajKonu: Türk futbolu başkanını kaybetti   Türk futbolu başkanını kaybetti Icon_minitime07.07.08 0:54

Türk futbolu başkanını kaybetti 7_220676_hasandoğan

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Bodrum'da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti... Hasan Doğan'a Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve tüm sevenlerine sabır diliyoruz... Hepimizin başı sağolsun...
    5.7.2008

14 Şubat 2008 tarihinden beri Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevini yürütmekte olan Hasan Doğan, evli ve iki çocuk babasıydı.

HASAN DOĞAN (1956-2008)

1956 yılında Kastamonu'nun Abana ilçesinde doğan Hasan Doğan, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 1979 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1981-1988 yılları arasında Koç Holding bünyesindeki Beldesan firmasında pazarlama koordinatörü olarak görev yapan Hasan Doğan, 1988 yılında kurucusu olduğu Ramsey firmasının genel müdürlük görevini üstlendi.
    Aysel Doğan ile evli olan ve iki çocuk babası olan Hasan Doğan, Futbol Federasyonu başkanlığının yanı sıra; Ramsey Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Gürmen Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Kip-Teks Konf. İmalat Paz. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu başkanlığı ve Star Medya Yayıncılık yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütüyordu.
    Levent Bıçakcı'nın Futbol Federasyonu başkanı olduğu dönemde federasyonda başkan vekili olarak görev yapan Hasan Doğan'ın bu görevleri dışında, Boks Federasyonu yönetim kurulu üyeliği, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi üyeliği ve Beşiktaş Kulübü kongre üyeliği görevleri de bulunuyordu.

143 gün başkanlık yaptı
    Bodrum’da, 52 yaşında kalp krizi sonucu vefat eden Doğan, Ankara’da 14 Şubat tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul sonrası başkanlığa seçilmişti. Toplam 143 gün başkanlık yapan Doğan, genel kurula katılıp oy kullanan 231 delegenin 222’sinin oyunu alarak başkan olmuştu.
    http://www.SerdarOrtac.biz
    1@UR
    Türk futbolu başkanını kaybetti Genera10

1@UR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Zodyak Zodyak : Oğlak Horoz
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6793
    Yaş Yaş : 42
    Nerden Nerden : YıKıK KeNtLi
    Hobileri Hobileri : YOQ
    Lakap Lakap : 10uR
    Ruh Hali Ruh Hali : Türk futbolu başkanını kaybetti Sicak10
    Takım Takım : Türk futbolu başkanını kaybetti Fenerb10

Türk futbolu başkanını kaybetti Empty
    MesajKonu: Geri: Türk futbolu başkanını kaybetti   Türk futbolu başkanını kaybetti Icon_minitime07.07.08 9:26

allah rahmet eylesin Türk futbolu başkanını kaybetti 297338

1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -