ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar

3 posters
YazarMesaj
YoL GeZeR
Yıldız Üye
Yıldız Üye
YoL GeZeR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/10/07
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Zodyak Zodyak : Kova Kedi
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1456
Yaş Yaş : 36
Nerden Nerden : İspanya
Hobileri Hobileri : Motor sporları
Lakap Lakap : Etap Hayvanı...
Kişisel ileti Kişisel ileti : Kerem bizi görse Aslı'yı terk ederdi, Mecnun intihar eder Leyla dul kalırdı Smile
Ruh Hali Ruh Hali : Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar Mesgul10
Takım Takım : Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar Trkiye10

Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar Empty
MesajKonu: Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar   Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar Icon_minitime07.10.07 23:48

bi akşamı köydeyim ben ölesine gittim bizim köy evindede dedem catı yaptı oraya cıkıp yatıyorum böle yıldızları izliyorum ben geçeleri işte yıldızları izlerken böle kayan yıldızlar falanda oluyo tabe pıtırcıkla konuşuyodum yaklaşık 3 ay önce işte dedim du ikimiz içinde dilek tutayım dedim ben böle kaydı tuttum ne die sordu aslında söylenmez ama söylüyorum dedim nasılsa arkasından bir başkası daha kayacak onada buna benzer başka bi dilek dilerim dedim dedim işte dilegimi sen + ben = biz dedim güldü sonra dedem cıktı dedi Emre yeter artık eve gir dedi işte ben pıtırcıga dedim tlfonu kapatıcam geceleyin ararım yine tamam dedi köyde pek tv izlemem kitap okurum gece yarısına kadar böle kitap okudum ozaman da Merve ile kavgalıydık o yüzden kaçmıştım köye.
Çagrı atcagı saate kadar bekledim böle kitap okudum müzik dinledim fln cagrı attı aradım konuştuk nasılsın iyimisin ne yaptın şeklinde ,susutu oda bende sonra aynı anda sana bişi dicem dedik sonra yine aynı anda önce sen dedik sonra ben kazandım ona söylettim dedi kızma yada küsme ama dedi seni düşündüm dedi ama şu vardı bende ona aynısını dicektim sonra sen söle dedi senin söylediğinin aynısı dedim birazdahah sesizlik oldu tlfnda ardından sesizlik bozulsun die ben mırıldanmaya başladım ne oluyo be dedi dedim çok sesiz kaldık dayanamıcaktı kalbim bu sesizlige mırıldanmaya başladım dedim hmm gerçekten etkili oluyor galiba dedi oda eşlik etti sonra onun mp3 çalarından bi kaç müzik dinledik atmasferi dağıtmak için ama ne vardı ki mp3 çalarındaki şarkılar atmosferi yumuşatmak yerine daha çok olaya romantizim kattı aynı anda söylemeye başladık şarkıları taki mp3 çaların jarjı bitene kadar satte hepey geç olmuştu dedim ona bence artık yatalım vede sabah olmasını dileyelim tamam dedi ve bu akşam bu gece olanları enazından bi kısmını hatırlamayalım dedik ; iyi geçeler ama şu varıd her ikimizde telefonu kapatamıyorduk birden başladık sen kapa demeye cünkü heran birşey dicek heran birşey dicek gibi oldugumu düşünüyordum ve o birşey derken telefonu yüzüne kapamak istemiyordum hatta geri sayıp kapamayı dahi denedik ama olmadı 3-2-1 kapa eee kapamadın sende kapamadın şeklindeki gülüşmeler oldu sonradan dedim ona sen kapa bişi dicek olursam mesaj atarım yada msj atarsın tamam dedi ve iyi geçeler diyerek kapadı..
benim için yaşanmış güzel bi geceydi ne kayan yıldızların yerini birşey tutabilecek nede o konuşmayı birşeyler örte bilecekti...
GöKYüZü
Forum Tiryakisi
Forum Tiryakisi
GöKYüZü

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2627
Ruh Hali Ruh Hali : Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar Deli10
Takım Takım : Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar Galata10

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar   Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar Icon_minitime07.10.07 23:57

€y A$k Sen NeLere KadirSin...
Çok qüzeL ßi qeCeymiş qerÇekten PayLaştıqın iÇin SaqoL Emrecim Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar 714666
http://yazyagmuru.biz
1@UR
Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar Genera10

1@UR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Zodyak Zodyak : Oğlak Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6793
Yaş Yaş : 42
Nerden Nerden : YıKıK KeNtLi
Hobileri Hobileri : YOQ
Lakap Lakap : 10uR
Ruh Hali Ruh Hali : Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar Sicak10
Takım Takım : Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar Fenerb10

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar   Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar Icon_minitime08.10.07 21:07

Good story,teşekkürler .... cheers

Güzel Bir Gece & Kayan Yıldızlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu gece parti var...