ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Hem Oynayacağım, Hem Doğuracağım!

YazarMesaj
    YazYagmuru
    Hem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Genera10

YazYagmuru

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/09/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Zodyak Zodyak : Boğa Sıçan
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7272
    Yaş Yaş : 40
    Kişisel ileti Kişisel ileti : . . .
    Ruh Hali Ruh Hali : Hem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Melek10
    Takım Takım : Hem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Fenerb10

Hem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Empty
    MesajKonu: Hem Oynayacağım, Hem Doğuracağım!   Hem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Icon_minitime31.08.09 0:39

Hem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Beren-saat-resimleri-1

Hem oynayacağım hem doğuracağım

Beren SaatHem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Smilev oyunculuk yapmak için hayatı da ıskalamak istemediğini belirtti.

FİLİZ Akın'ın sunduğu “Filiz Akın’la Hafta Sonu Sohbetleri" programına yönetmen Tomris Giritlioğlu'yla birlikte konuk olan Beren SaatHem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Smilev rol aldığı "Güz Sancısı" filmiyle ilgili açıklamalar yaparkenHem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Smilev oyunculuğu çok sevdiğini ancak yalnızca oyunculuk yapmak için hayatı da ıskalamak istemediğini belirtti.

SaatHem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Smilev "Hayatta duyguları farkına vararak yaşamak istiyorum. Anne olmak istiyorum. Hem de birden çok kere ve de üstelik bunun için beklemek de istemiyorum. Ama oyunculuğumu asla ertelemek istemiyorum" diye konuştu. Hayattaki en büyük şanslarından birinin de Tomris Giritlioğlu'nun ona güvenmesi ve isimsiz biriyken bile ona başrol önermesi olduğunu anlatan SaatHem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Smilev "Sayısal öğrencisiykenHem Oynayacağım, Hem Doğuracağım! Smilev virajlı keskin yollar almaya ve sonunda oyuncu olmaya karar verdim" dedi.

Hürriyet Kelebek
    http://www.SerdarOrtac.biz

Hem Oynayacağım, Hem Doğuracağım!
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -