ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi

3 posters
    YazarMesaj
    YazYagmuru
    Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Genera10

YazYagmuru

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/09/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Zodyak Zodyak : Boğa Sıçan
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7272
    Yaş Yaş : 40
    Kişisel ileti Kişisel ileti : . . .
    Ruh Hali Ruh Hali : Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Melek10
    Takım Takım : Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Fenerb10

Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Empty
    MesajKonu: Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi   Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Icon_minitime20.10.09 18:25

Midnight Sun kitap kapağı - geceyarısı güneşi kitap özeti - geceyarısı güneşi kitap tanıtımı - Stephenie Meyer Midnight Sun - alacakaranlık serisi 5. kitabı

Geceyarısı Güneşi - Stephenie Meyer

Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Mskapak1jo1

Stephenie Meyer‘ın yazmakta olduğu kitap..

Kitap Edward‘ın ağzından anlatılıyor. 12 bölümü internete sızdığından dolayı Stephenie Meyer yazmayı bıraktığını söylemişti. Ama daha sonra eline kalemi alıp yazıyormuş. Kitap bittiğinde satışa sunulacakmış. Kitapta Bella’nın ağzından anlatıldığında çok fazla duygu içermemesine rağmen Edward’ın ağzından anlatıldığında bir çok duyguyu barındıracağı söyleniyor. Bizde büyük bir heyecanla bu kitabı bekliyoruz…

Bir vampir Bir insana aşık oldu Yapmaması gereken şeyler yaptı
    Bu defa Twilight kitabındaki yani ilk kitap Alacakaranlık'taki herşey Edward'ın ağzından anlatılıyor
    Onun için hayat
    Sandığınızdan daha zordu

*
    Kapağın Anlamı
    Midnight Sun – Geceyarısı Güneşi

Zifiri Karanlıkta Doğan Güneş

Bilindiği üzere bu kitap Edward'ın gözünden Edward hep kendisinin 'karanlıkta olduğunu' düşünüyorduAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul yani hayatı hiç daha iyiye gitmedi Şöyle de diyebiliriz ki sürekli geceyarısı olan bir ortamda yaşadı Ama Bella hayatına girdiğindeAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul her şeye rağmen dünyasında bir ışık olduğunu farketti ÇünküAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul Edward'ın 2 kitapta Bella'yla konuşurken de belirttiği gibiAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul bella onun için bir tür güneş olmuştu

Kitap’tan Alıntı:

ÖlüAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul donmuş bir kalp kırılabilir miydi? Benimki kırılacak gibi hissediyordum.
    “Edward” dedi Bella.
    Kapalı gözlerine bakarak donakaldım.
    Uyanıp beni burada yakalamış mıydı?
    Uyuyor gibi gözüküyorduAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul yine de sesi çok berraktı.
    Sessizce içini çekti ve sonra huzursuzca döndü.
    Hala uyuyordu ve rüya görüyordu.
    “Edward” diye mırılandı yavaşça.
    Rüyasında beni görüyordu.
    ÖlüAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul donmuş bir kalp tekrar atabilir miydi? Benimki atacak gibi hissediyordum.
    “Kal”diye içini çekti.”Gitme. LütfenAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul gitme”
    Beni rüyasında görüyordu ve kabus bile değildi.
    Onunla kalmamı istiyordu.
    Beni saran duygulara isim vermek için uğraştım; ama onları anlatabilecek kadar güçlü kelimeler yoktu.
    Uzun bir süreAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul içlerinde boğuldum.
    Yüzeye çıktığımdaAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul önceden olduğum adam değildim.
    Hayatım bitmeyenAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul değişmeyen bir geceydi.
    Her zamanAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul gereksinim olarakAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgul benim için gece olmalıydı.
    O zaman şu andaAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgulgecemin yarısındaAlacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Virgulgüneşin doğuyorolması nasıl mümkün olabilirdi?

http://www.SerdarOrtac.biz
    YoL GeZeR
    Yıldız Üye
    Yıldız Üye
    YoL GeZeR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/10/07
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Zodyak Zodyak : Kova Kedi
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1456
    Yaş Yaş : 36
    Nerden Nerden : İspanya
    Hobileri Hobileri : Motor sporları
    Lakap Lakap : Etap Hayvanı...
    Kişisel ileti Kişisel ileti : Kerem bizi görse Aslı'yı terk ederdi, Mecnun intihar eder Leyla dul kalırdı Smile
    Ruh Hali Ruh Hali : Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Mesgul10
    Takım Takım : Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Trkiye10

Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Empty
    MesajKonu: Geri: Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi   Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Icon_minitime20.10.09 20:00

teşekkürler ablacım seriyi alıp okumayı çok istiyordum da kısmet olmadı bi türlü en iyisi serinin filmlerini izlemek olacak gerçi kitaplarını okumak daha sağlıklı ama bakıcaz teşekkürler..
    YazYagmuru
    Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Genera10

YazYagmuru

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/09/07
    Zodyak Zodyak : Boğa Sıçan
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7272
    Yaş Yaş : 40
    Kişisel ileti Kişisel ileti : . . .
    Ruh Hali Ruh Hali : Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Melek10
    Takım Takım : Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Fenerb10

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi   Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Icon_minitime22.01.10 16:14

Son kitap Gece Yarısı Güneşi'nin iLk 12 böLümünü buradan okuyabiLirsiniz Wink

Gece Yarısı Güneşi - Stephenie Meyer / İlk 12 Bölümü !
    http://www.SerdarOrtac.biz
    guleysan
    Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Tumgen10
    Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Yagmursmodqf2
    guleysan

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/01/10
    Zodyak Zodyak : Terazi Ejderha
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 582
    Yaş Yaş : 36
    Nerden Nerden : Almanya
    Hobileri Hobileri : Yüzmek, Design
    Takım Takım : Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Galata10

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi   Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi Icon_minitime31.01.10 18:34

arkadaslar hepinize stephenie meyer serisini okumanizi tavsiye ederim ben almanyada olmama ragmen
    kütüphaneden türkce cevirisini alip okudum muhtesem bence filmlerini izlemeden kitaplarini okumanizi tavsiye ederim kitapta olan bazi bölümler filmlerde gösterilmiyor Smile

Alacakaranlık Serisinin Kitap Özetleri ( Stephenie Meyer ) Geceyarısı Güneşi
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Kitap Hizmeti