ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Anne kokan bebeğim

YazarMesaj
    guleysan
    Anne kokan bebeğim Tumgen10
    Anne kokan bebeğim Yagmursmodqf2
    guleysan

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/01/10
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Zodyak Zodyak : Terazi Ejderha
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 582
    Yaş Yaş : 36
    Nerden Nerden : Almanya
    Hobileri Hobileri : Yüzmek, Design
    Ruh Hali Ruh Hali : Anne kokan bebeğim Melek10
    Takım Takım : Anne kokan bebeğim Galata10

Anne kokan bebeğim Empty
    MesajKonu: Anne kokan bebeğim   Anne kokan bebeğim Icon_minitime14.02.10 23:07

Sanırım beş ya da altı yaşlarındaydım yani okula hala başlamamıştım . Benim küçükken pek oyuncağım olmamıştı ama annemin bana diktiği tamamen el işi göz nuru olan bezden bir bebeğim vardı . Bugün bile o bebeğimin bütün detaylarını çok iyi hatırlıyorum özelliklede saçlarını Anne kokan bebeğim ahh ne çok severdim bebeğimin saçlarını Anne kokan bebeğim ne kadar hoş kokardı saçları Anne kokan bebeğim onu elimden hiç düşürmezdim Anne kokan bebeğim onunla konuşur Anne kokan bebeğim ona her bir şeyimi anlatırdım Anne kokan bebeğim bütün sırlarımı bilirdi Anne kokan bebeğim yapmak istediklerimi Anne kokan bebeğim özlemlerimi Anne kokan bebeğim kızgınlıklarımı her şeyi ama her şeyi bilirdi benim mis kokulu güzel saçlı bebeğim .. Ne kadar da çok şey bilirdi benle ilgili keşke dili olsaydı da anlatabilseydi o çocukça düşüncelerimi ..
    Anne kokan bebeğim
    Benim bir de üç tane abim vardı Anne kokan bebeğim ben onları da çok severdim ama bana yaptıklarını bir türlü anlayamıyordum . Bir gün yine her zamanki gibi bebeğimle oynarken abimin sert sesiyle irkildim çünkü beni çağırıyordu ;
    --- Gel bakiim buraya Anne kokan bebeğim dedi sert bir sesle .
    Üstelik diğer iki küçük erkek abilerimin biri bir tarafında diğeri öbür tarafında ayakta duruyordu ..
    ---- Gel bakiim o bebeğinle yanıma Anne kokan bebeğim dedi yine abim .Ben anlamıştım bebeğimle ilgili bir şeyler olduğunu ve sımsıkı sarılmıştım bebeğime .
    --- Korkma sana bir şey yapamazlar Anne kokan bebeğim diyordum içimden ve sımsıkı sarılmıştım bebeğime Anne kokan bebeğim sanki saçları ağzıma giriyordu ama ben bundan hiç rahatsızlık duymuyordum çünkü bebeğimin saçlarını çok seviyordum .
    ---Sen demek hala bebekle oynuyorsun ha Anne kokan bebeğim dedi abim sert bir sesle yine .. Ben korkudan evet bile diyememiştim ama anlamıştım neler olacağını ve ağlamaya başlamıştım ama ağlamam bile abilerimin o katı kalplerini yumuşatmaya yetmemişti .. Diğer abilerime emir verir gibi ;
    --- Alın onun elinden şu bebeği Anne kokan bebeğim der demez elimden çekerek aldılar bebeğimi ve ben artık kendimi kaybetmiştim Anne kokan bebeğim ağlıyordum ve bebeğimi istiyordum ama o bebeğimi bana bir daha asla geri vermediler .. Abim ;
    --- Utanmıyor musun sen koskoca kız oldun hala bebeklerle oynuyorsun Anne kokan bebeğim üstelik yakında okula da başlayacaksın Anne kokan bebeğim çabuk git gözümün önünden görmek istemiyorum seni Anne kokan bebeğim deyince ben yine de gitmemiştim Anne kokan bebeğim gidememiştim Anne kokan bebeğim nasıl bırakırdım o güzel saçlı bebeğimi . Ağlamalarım Anne kokan bebeğim çığlıklarım hiç bir işe yaramamıştı ve bir abim beni tutarken diğeri gidip bebeğimi bir yerlere atıp gelmişti bile çoktan .. Ben ;
    --- Nerde benim bebeğim Anne kokan bebeğim ne yaptınız ona Anne kokan bebeğim dediğimde ;
    --- Damın üzerine attık Anne kokan bebeğim dediler ve beni oracıkta ağlamaklı bırakıp gittiler hem de hiç arkalarına bakmadan ....

Daha sonra ben merdiveni çatıya dayayıp çıkmıştım dama ama maalesef bebeğimi bulamamıştım Anne kokan bebeğim yoktu Anne kokan bebeğim nereye gitmiş olabilirdi acaba diye düşünürken duvarın öbür tarafındaki yaşlı ve yalnız teyzenin evine gözüm takıldı ve bebeğimin onun bahçesine düştüğünü düşündüm ama biz yıllardır o komşudan çok korkardık .. Nedendir bilmiyorum ailemiz bizleri çok korkutmuşlardı o komşuyla Anne kokan bebeğim yalnızdı Anne kokan bebeğim çok kirliydi ve evi tıpkı bir çöplük yığınıydı adeta . Gerçekten de damdan aşağı onun evinin bahçesine baktığımda bile çok ürkütücü görünüyordu . Sanki evinin bahçesi çöplük yığını ile doluydu .. Nasıl gidip de bakacaktım ben onun bahçesine ? Yine de bütün cesaretimi toplayıp gitmiştimAnne kokan bebeğim ama korkudan olsa gerek iyice bakamamıştım ve bulamamıştım bebeğimi ..

Bugün bile aklıma her geldiğinde abilerime çok kızıyorum .. Bebeğimi hala çok özlüyorum Anne kokan bebeğim özelliklede saçlarını çünkü o saçlar annemin gerçek saçlarıydı Anne kokan bebeğim kendi saçlarından bir tutam kesip dikmişti bebeğime saçını ..

Anne kokan bebeğim
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -